Zprávy z týmů - Oficiálně jsme představili nové dresy Klubu cyklistů Slavia Praha

26.06.2021 | Simona Davídková

Zprávy z týmů - Oficiálně jsme představili nové dresy Klubu cyklistů Slavia Praha

První představení proběhlo 22.6. v Plzni na Doubravce, zde 4 členové klubu startovali na dalším díle tradiční Giant Ligy.

Oficiální a mediální představení  proběhlo v jedné z největších cykloprodejen, se Slávií spojené nejen sponzorsky, ale i  jménem  jeho majitele. Pokud jste hádali:  Roberta Štěrbu, trefili jste se. Ten se proslavil svými výkony ve Slavii společně s Jiřím Zongem a Alešem Trčkou.  Na fotografiích vidíte nejen nové dresy, ale i týmové vybavení a nesmíme zapomenout ani na pořadatelskou činnost. Pojďme si tedy představit jednotlivé fotografie.

gallery

Aleš Trčka, Jiří Zonk a Robert Štěrba (zleva) po cyklokrosu ve Višňovce v roce 1977

Robert Štěrba a Slavia v roce 2014

Současnost Představení nových dresů. Robert Štěrba a Karel Kopr

Oddílový stan, sponzorský automobil, nové dresy, nové kolo, obutí od hlavy až k patě, nezbytné potravinové doplňky a roky založení. 1892 vzniká cyklistická Slavia, 1992 založení firmy Štěrba, že by náhoda?  To vše a ještě více, jste  mohli spatřit při prezentaci klubu.

Žádný klub ani Slavia by nemohla fungovat bez sponzorů, závodění a pořádání závodů

129 sezóna klubu je v plném proudu. Nové dresy se představili poprvé v Plzni na Giant lize

Nové dresy jak v tradičních barvách, tak i v netradiční černé pro závody MTB, uprostřed představení závodu VC Temelína, kterou náš klub pořádá v 14 a 15.8. 2021 jako součást seriálů Road cup, UAC, JAL a samozřejmě Akademické mistrovství  ČR v silniční cyklistice.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste