Zveme vás na Pardubické kritérium

01.07.2021 | Foto: Jan Brychra, Jindřich Jakubička

Zveme vás na Pardubické kritérium

Zveme Vás na Pardubické kritérium - cyklistické závody v centru města, které se uskuteční v sobotu, 17. července 2021.

V samém centru Pardubic na třídě Míru, kde bude start/cíl, tak začneme v 9:50 náborovým závodem do našeho cyklistického klubu. Rodiče, neváhejte a přihlašte své děti ve věku 8-12 let do kategorie Náboru na našem webu.

Kritérium bude pokračovat závody mládeže od nejmladších žákyń až po ženy a to v rámci Carla Kriterijní ligy pod hlavičkou Českého svazu cyklistiky. Bude se jednat o jeden z šesti závodů tohoto seriálu a jako jediný se pojede přímo v centru některého z českých měst. Budete mít možnost vidět nové naděje cyklistiky od mládeže až po ženy.

Vložené závody HOBBY amatérských cyklistů a cyklistek odstartují v 13:20 h a amatéři budou mít jednu z mála možností zazávodit si na perfektně zabezpečené trati přímo v centru města. Registrace opět na našem webu.

Kritérium bude pokračovat dalšími mládežnickými kategoriemi a to až do 17:00 h, kdy startuje prestižní kategorie mužů ELITE a U23 jako Velká cena DEKOM SYSTEM, kterou celé Pardubické kritérium vyvrcholí.

Zveme všechny cyklistické fanoušky a fanynky na cyklistické závody. Pro závodníky bude připraveno antigenní testování a zabezpečené parkoviště v centru města - sledujte aktuální informace na našem webu.


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste