Pozvánka na 2. díl Pekla severu pro MTB

18.05.2019 | TZ Peklo severu

Pozvánka na 2. díl Pekla severu pro MTB

Do Horního Prysku se v neděli 2. června sjedou závodníci všech výkonnostních kategorií. Cyklistický seriál Peklo Severu 2019 připravili druhý díl, maraton Fofr cup.

Start a cíl závodu je v turisticky oblíbené obci Prysk (okres Česká Lípa). Atraktivní a technicky nenáročný závod určený pro všechny vyznavače horských kol tradičně nabízí skvělé výkony elitních jezdců i zážitek pro sportovní nadšence. Online přihlašování je spuštěné v sekci na www.pekloseveru.cz, uzávěrka je ve středu 29. května.

Trasa dlouhá 30,6 km vede po zpevněných a lesních cestách prostředím Lužických hor, v okolí turisticky atraktivních a oblíbených obcí Prysk, Mlýny a Kytlice. Vybraná místa tratě nabízí neopakovatelné úseky a výhledy, kvůli kterým stojí za to přijet závodit. Na své si díky rychlé, atraktivní a nenáročné trati přijdou jak nejlepší závodníci, tak i hobby cyklisté.

Pojďte se podívat do malebné krajiny Lužických hor, společně si zazávodit a strávit  sportovní den s celou rodinou. Startují kategorie od nejmenších dětí, přes aktivní cyklisty i závodníci kategorie Elite. Pro závodníky do 16 let je připraven okruhový cross-country závod dle vypsaných kategorií.

Prezentace závodu bude probíhat od 10 hodin u vodní nádrže v Horním Prysku. Start prvních dětských kategorií je v 11 hodin. Hlavní závod startuje ve 14 hodin. Samozřejmostí je zajištění hudebního doprovodu, občerstvení (každý závodník na hlavní trase dostane poukázku na jídlo a pití v ceně závodu), komentování závodu nebo zdravotnické zajištění.

Propozice a další důležité informace najdete na www.pekloseveru.cz nebo facebooku
www.facebook.com/PekloSeveru.

Následující podniky seriálu Peklo Severu 2019:
2. června – XCM Fofr cup, Horní Prysk
29. června – Eliminátor + short track, Česká Kamenice
27. července – XCO Mezi polevskými obry, bikepark Polevsko
14. září – GEMA XC Hrádek, Varnsdorf
21. září – XCO Okruhy pod Jehlou + závěrečné vyhlášení, Česká Kamenice

Podrobnosti na www.pekloseveru.cz

 

 

NÁBOJ ROVAL 32děr

Prodám náboj z MTB kol Roval 32děr, uchycení...

250 ,- Více..

Dámské MTB tretry

Prodám minimálně použité dámské MTB tretry...

500 ,- Více..

Silniční kola DT SWISS R 460 tubeless,...

- ráfky: DT SWISS R 460 - bezdušové pásky, 2...

6914 ,- Více..

CTM Rocker 2.0

Prodám CTM Rocker 2.0. Vel. M (18,5") . Kola...

14990 ,- Více..