Zprávy z týmů - KC Slavia Praha - Březen, trochu nečekaný začátek sezóny

03.04.2020 | TZ KC Slavia Praha

Zprávy z týmů - KC Slavia Praha - Březen, trochu nečekaný začátek sezóny

Jako každý rok byl začátek plný  příprav na novou domácí sezónu. Ta měla začít veletrhem FOR BIKEs, kde měla proběhnout prezentace týmu a také úvodní závod Giant ligy 2020.

Před prvním závodem na domácí scéně proběhly ještě dvě klubové akce. V pátek 6. 3. se u části našich závodníků uskutečnily zátěžové testy. Hned následující  den odjela část týmu najet potřebné kilometry na tréninkový kemp do chorvatské  Poreče. Jiří Hledík pak odjel na UCI dráhové závody v polském Pruszkowě, které se konaly 7. - 8. března, WroWelo TRACK II, a kde soutěžil hned v několika disciplínách. Nejlepší výkon předvedl v olympijském sprintu, kde českému týmu pomohl k pěknému 3. místu.

To již začala nákaza COVID-19 přecházet v celoevropskou pandemii. Tréninkový kemp tak skončil předčasně již 13. 3.. Od 16. 3. začal platit i zákaz vycházení, a tak jsou na dobu neurčitou zrušeny všechny domácí závody, ale i společné tréninky. Místo závodů probíhá individuální příprava zejména na trenažérech. Všichni naši sportovci se snaží udržet si v rámci vydaných nařízení  v co  nejlepší  fyzické i psychické kondici a někteří  v rámci svých povolání jsou i v první  linii v pomoci s bojem s  pandemií.

Obrovský dík vám všem, že i v těchto těžkých dnech, držíte náš klub, jak se říká nad vodou. Moc se těším na dobu, kdy budu moci opět psát o našich úspěších, jak na poli národním, tak i mezinárodním. 

Karel Kopr

Author Pražská padesátka 2020 startovné

Prodam startovné na tento závod. Cena 100Kc.

100 ,- Více..

AUTHOR PEGAS ASL 2018

Prodám dámské horské kolo AUTHOR PEGAS ASL...

9000 ,- Více..

Specialized XC PRO

Prodám použité tretry Specialized XCPRO,vel...

1200 ,- Více..

Silverback Spectra Comp

Prodám horské kolo zn. Silverback Spectra...

14000 ,- Více..